Ставки на спорт. Біатлон. Прогноз на жіночий спринт у Поклюці

15:15, 09 гру 2016
Слідом за чоловіками на старт вийдуть жінки. Ліза Тереза Хаузер не повинна зустріти перешкод на вогневому рубежі, а Лаурі Далмаєр під силу зберегти лідерство в загальному заліку.

Юлія Джима, показавши високу швидкість і в цілому впоравшись зі стрільбою в пасьюті, змогла першою з нашої жіночої команди опинитися в десятці найсильніших. Високий результат, який повинен надати впевненості напередодні нового етапу й допомогти знайти баланс між тією швидкістю, що Юлія зараз демонструє, і стрільбою, яку ми звикли бачити в її виконанні.

Урош Велепец заявив Джиму й Підгрушну в останню групу. Варто сказати, що увечері в Поклюці очікується помітне зниження температури, і, можливо, розрахунок зроблений на те, що траса стане жорсткою, а значить, і більш швидкою. Поки просто поспостерігаю, хоч зіграти Джиму за двійку проти Бреза заманливо.

Цікаве порівняння пропонують зробити між Лізою Терезою Хаузер і Францискою Хільдебранд за кількістю промахів на вогневому рубежі. Точніше, цікаві ті коефіцієнти, що виставили букмекери. А вони практично рівні. Австрійка знаходиться у прекрасній формі, показує найкращий відсоток закритих мішеней серед усіх біатлоністок цього сезону- 90,4%. У Поклюці провела дві спринтерські гонки без промахів. Минулого тижня в Естерсунді також відстрілялася на нуль у спринті. Втім, слова зайві, незважаючи на вік Хаузер уже зарекомендувала себе надійним стрілком.

Вітру у спринті не очікується, і стріляти буде комфортно, тому, навіть якщо німкені вдасться закрити всі мішені, Хаузер має відповісти тим самим. В цьому випадку відбудеться повернення ставки. Однак шансів на помилку, безумовно, більше в Хільдебранд, яка зовсім не схожа на себе. На першому етапі жодного разу не змогла заїхати в топ-10. Для неї це, за великим рахунком, провал.

І ставка проти Мякяряйнен. Кайса ніколи не перемагала у спринтерських гонках у Словенії. При цьому в кожній такій гонці заїжджала як мінімум на одне штрафне коло. Передумов для змін не видно. Стріляти цього сезону вона краще не стала, незважаючи на оновлену гвинтівку. У міжсезонні замінила приклад, у результаті чого зброя стала на 300 грам важче. Це повинно було поліпшити стрільбу, проте знову ті самі помилки.

Далмаєр потрібно стріляти точно, якщо вона хоче зберегти жовту майку лідера. У минулому році в Поклюці вона завоювала дві медалі, почавши промахуватися лише в мас-старті. Її перевага на вогневому рубежі перед фінкою очевидна, це й має стати визначальним фактором. На лижні Кайса не настільки потужна, щоби відіграти штрафні секунди в Лаури.

Ординар: Повернення
15:15/9 гру
Поклюка. Жінки. Спринт. Хто зробить більше промахів з урахуванням фори: Л.Т.Хаузер - Ф.Хільдебранд
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
15:15/9 гру
Поклюка. Жінки. Спринт. Л.Далмаєр - К.Макаряйнен
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі