Ставки на спорт. Біатлон. Прогноз на чоловічу індивідуальну гонку в Естерсунді

19:00, 01 гру 2016
Перші особисті гонки в Естерсунді проведуть чоловіки. Сергій Семенов може показати непоганий результат.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак напередодні перших стартів наголошував на тому, що чоловіча збірна повинна вийти на новий рівень і бути конкурентоспроможною лідерам світового біатлону. І є всі підстави для цього, враховуючи не тільки наявність досвідченого словацького тренера, але й прогрес наших біатлоністів.

Бронзовий призер чемпіонату світу Сергій Семенов, на жаль, пропускав естафетну гонку. Були невеликі проблеми з гомілкостопом. У своїй улюбленій дисципліні він візьме участь. Індивідуальні гонки минулого сезону склалися для Сергія невдало. Найкращий результат був показаний саме у Швеції – 10 місце. Не кращим чином він виглядав і на зборах у канадському Кенморі. Однак у протистоянні з Доллем не можу не дати йому шанс. Тим більше в місці, де ми виступаємо вдало.

Бенедикт Долль за останні два роки в індивідуалках менше двох промахів не робив. Взагалі, вважаю, що в минулому сезоні він стрибнув вище своєї голови, зайнявши восьме місце в тоталі. І повинен відкотитися трохи назад. Швидкість – головний інструмент німця. З різницею в одну штрафну хвилину він, швидше за все, виявиться вище за Семенова. Проте це самий оптимістичний прогноз для нього. Сергій був у Естерсунді на подіумі, і цей досвід повинен йому допомогти показати непоганий результат, навіть незважаючи на не найкращі кондиції.

Австрійське дербі – Сімон Едер проти Домініка Ландертінгера. Не потрібно спиратися на доволі впевнений виступ Ландертінгера в естафеті. В індивідуальній гонці його очікує куди більш серйозне випробування, з огляду на те, що на тренуваннях, напередодні першого старту, австрієць все ще відчував дискомфорт у спині. Нагадаю, у міжсезонні Ланді була діагностована грижа міжхребцевого диска. Тому підготовка залишала бажати кращого. І зрозуміло, що в такій ситуації основна мета – це чемпіонат світу в Хохфільцені. Не очікую побачити його високо, принаймні, на першому етапі.

Сімон Едер також зосереджений на підготовці до домашньої світової першості. Але на старті повинен бути у кращій формі, на відміну від свого напарника по команді. У минулому сезоні він повторив своє досягнення дворічної давнини, ставши п’ятим у загальному заліку Кубка світу й другим у заліку індивідуальних гонок. Найімовірніше, Едер дещо поступиться позиціями, проте в цій дисципліні не повинен виступати нижче свого рівня. Коефіцієнт 1.88 від флагмана біатлонного букмекерства – Pinnacle.

Ординар: Програш
19:00/1 гру
Естерсунд. Чоловіки. Індивідуальна гонка. Сергій Семенов - Бенедикт Долль
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
19:00/1 гру
Естерсунд. Чоловіки. Індивідуальна гонка. Домінік Ландертінгер - Сімон Едер
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі