Ставки на спорт. Біатлон. Прогноз чоловічої гонки з масовим стартом в Обергофі

13:30, 08 січ 2017
Добігає кінця перший німецький етап цього сезону. Місцевий улюбленець Арнд Пайффер і росіянин Антон Шипулін вмотивовані показати високий результат.

Блискучою видалася гонка переслідування для Артема Прими й Володимира Семакова. Артем зміг із 57 місця піднятися на 9, просто феноменальний результат! І якби не останній промах можна було боротися за квіти. А Володимир показав найкраще місце в кар’єрі, допустивши, як і Мартан Фуркад, всього один промах, що для такої погоди видатне досягнення. На жаль, розчарував Сергій Семенов – 7 помилок на рубежах і тільки 29 результат. На момент написання статті його порівнюють лише з Дмитром Малишко. На перший погляд – непоганий розклад, однак не варто забувати, що це Обергоф, де за традицією в Сергія мало що виходить.

Як завжди, ввечері перед гонкою лінія дуже скупа, а часу чекати чогось пристойного немає, тому граємо те, що є. Антон Шипулін поки нічого не показав в Обергофі, місцеві умови для нього неприйнятні, але в день проведення гонки синоптики обіцяють поліпшення, вітер повинен бути мінімальним. Антон провів відмінну підготовчу роботу напередодні першого етапу цього року, і результат повинен прийти. У мас-старті він себе проявить. Варто сказати, що в позаминулому сезоні росіянин став срібним призером даної дисципліни в Обергофі, причому теж після провального спринту.

Шипуліна виставляють проти Беатрікса, який може вистрілити в контактних гонках, як це було в минулому сезоні в Поклюці. Проте останнім часом він не вражає, швидкість зовсім пропала. Програш більше хвилини у спринті зовсім не той результат, на який він здатний. Вмотивований Шипулін навіть із зайвим штрафним колом, без сумніву, опиниться вище за француза.

Іще одна ставка на Шипуліна. Фійон Майє не відрізняється цього сезону стабільної стрільбою, досить часто допускає незрозумілі промахи. В Обергофі виступає не найкращим чином, вище 16 місця не забирався, а цього року балансує у третьому десятку. Швидкість непогана, але Антон повинен розбиратися з Кантеном як на лижні, так і на стрільбищі.

Арнд Пайффер дуже багато часу проводить у Тюрінгії, хоча і не є родом звідси, тому місцеві вболівальники тримають його за свого. Розслаблятися після завойованого срібла Арнд не стане. Упевнена стрільба, сильна дистанційна швидкість і зекономлені сили на останньому колі роблять його очевидним фаворитом у протистоянні з Міхалом Шлезінгром. Чех солідно проводить етап, однак у мас-стартах відчуває себе не найкращим чином. Наприклад, у Нове Мєсто він прийшов останнім і в минулому сезоні вище 17 місця не забирався. З огляду на нинішню форму Міхала, такого падіння не відбудеться, але й змагатися з Пайффером на вогневих рубежах буде дуже складно. Варто розраховувати на більшу кількість помилок у виконанні Шлезінгра.

Ординар: Програш
Обергоф. Чоловіки. Мас-старт
13:30/8 січ
А.Шипулін - Ж-Г.Беатрікс
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Обергоф. Чоловіки. Мас-старт
13:30/8 січ
А.Пайффер - М.Шлезінгр
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Обергоф. Чоловіки. Мас-старт
13:30/8 січ
А.Шипулін - К.Фійон Майє
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0