«Сталь» – «Олімпік». Відеопрогноз Максима Гіленка

14:00/06 гру '15

Журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів» Максим Гіленко записав відеопрогноз, в якому проаналізував матч «Сталь» – «Олімпік».

Усім привіт! Хочу поділитися прогнозом на матч 12-го туру української Прем’єр-ліги «Сталь» – «Олімпік», який відбудеться сьогодні в Дніпропетровську. Пропоную в цьому поєдинку поставити на перемогу «Сталі». Мені останні кілька місяців «Олімпік» не є дуже симпатичною командою, тому що дуже часто грає підозрілі матчі. Зокрема, в останній зустрічі проти львівських «Карпат». Хто бачив, той має свої враження від того матчу.

Натомість за «Сталлю» тричі спостерігав наживо. На мою думку, це дуже бойова команда, а наставник Володимир Мазяр – дуже вимогливий до своїх підопічних. Отож у технічній зоні постійно чути шум і гам, на що реагують футболісти. Тому «Сталь» проводить свої матчі дисципліновано насамперед у захисті. В атаці ж вони сподіваються на таланти, зокрема Владислава Кулача, котрий був основний форвардом молодіжної збірної попереднього скликання.

Погоджуся, що певною мірою мій прогноз – симпатія до «Сталі» та Мазяра. Та думаю, що підстави для хорошого завершення сезону в дніпродзержинців чималі. Мій варіант – «перемога «Сталі», на що Favbet дає коефіцієнт 2.4.

Раджу підписувати на канал «Рейтингу Букмекерів». Діліться своїми прогнозами в коментарях і ставте лайки!

Ординар: Виграш
«Сталь» - «Олімпік»
06.12.2015 14:00 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0