«Сталь» – «Чорноморець». Прогноз Вадима Скічка

17:00/01 жов '16

Кам’янська «Сталь» має тривалу безвиграшну серію – команда Якоба Галла не перемагає у чемпіонаті впродовж шести турів. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що рано чи пізно чорна смуга «Сталі» має припинитися.

Якщо «Сталь» продовжить у подібному стилі – ризикує не потрапити у верхню шістку. Хоча амбіції боротися за найвищі місця та єврокубки у кам’янців є. Вдома гірше за «Сталь» грають лише «Карпати», до усіх своїх негараздів команда Галла ще й мало забиває. У гості до «Сталі» їде команда зі схожим стилем, однак цей стиль дає їм результат і перебування на 4 місці у таблиці! У господарів є втрата: через дискваліфікацію не зіграє Павло Пашаєв. Замість нього на фланзі захисту мають з’явитися Васін або Довгий для яких ця позиція не є рідною.

«Чорноморець» не програє впродовж шести турів у чемпіонаті, стільки ж не пропускає. Боровик і компанія абсолютно заслужено перебувають на високих місцях. Однак виїзні матчі одеситам даються нелегко. Авжеж, вони перемогли у Кропивницькому та Луцьку, однак ці перемоги були мінімальні, а нещодавно у Львові «Чорноморець» зіграв у нульову нічию з найбільш кризовою командою УПЛ. Впевнений, у Дніпрі на команду Бабича чекає чергове випробування. Спрагла до перемог «Сталь» має бути гідним екзаменатором для несподівано успішних «Моряків».

У минулому прогнозі я казав, що колись щастя «Чорноморця» закінчиться і вони програють або бодай пропустять. Але одесити проти «Дніпра» могли претендувати на дещо більше ніж 0:0. Проте усі серії, а надто такі тривалі як у «Чорноморця» закінчуються. Попри місця у таблиці для мене фаворитом матчу є «Сталь».

Ординар: Програш
УПЛ
17:00/1 жов
«Сталь» - «Чорноморець»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0