«Стьярнан» – «Вікінгур Рейк’явік»: прогноз і ставка | Букмекери недооцінюють «зірок» із передмістя

17:00, 30 лип 2022
На уїк-енді завітаємо до Північної Європи на острівну державу, де на порядку денному в найкращому дивізіоні Ісландії, представник Гардабайра поміряється силами з чинним чемпіоном країни.

Не розумію виставлених котирувань на даний матч. «Стьярнан» з року в рік дає серйозний бій «Вікінгуру». Навіть у минулій першості, де «вікінги» зі столиці взяли чемпіонський титул, в очній зустрічі «синьо-білі» бодалися з ними аж до останніх секунд матчу, програвши з мінімальним рахунком двічі по 2:3, а в сезоні нинішньому «зірки» з Гардабайра прибили столичних у їхньому ж лігві в надрезультативній перестрілці 5:4.

Також можна звернути увагу й на той факт, що «Стьярнан» не програвав «Вікінгуру» у відрізку з 2017-го по 2020-й, у зв’язку з чим можна зробити висновок, що перші є незручним опонентом для других. Тобто маємо наступне: якщо дивитися на останні результати обох команд у чемпіонаті, то логіка трейдерів десь більш-менш вірна, але з точки зору очних поєдинків, перекіс у бік господарів майбутнього поєдинку за останні п’ять років цілком відчутний. За наявних результатів спробуємо відшукати золоту середину й це загальна результативність по обидва боки барикад.

По-перше, в плані тоталів ісландський чемпіонат відноситься до верхових. По-друге, статистика команд у вищезгаданих очних іграх, де лише за півтора сезони (в трьох крайніх матчах) було забито аж 19 м’ячів (4:5, 2:3, 3:2)! Фантастика, та й тільки. Наприклад, починаючи з 2017-го року команди не змогли обмінятися м’ячами лише один раз в одинадцяти зустрічах. Також цікаво й те, що «Стьярнан» розпочав нинішню першість із домашнього ТБ 3.5 й більше в рідних пенатах подібною результативністю не вирізнявся. Проти даного суперника є всі шанси перервати затяжну низову серію на домашній арені.

Ординар: Виграш
Ісландія. Найкраща ліга. 14-й тур
17:00/30 лип
«Стьярнан» - «Вікінгур Рейк’явік»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ісландія. Найкраща ліга. 14-й тур
17:00/30 лип
«Стьярнан» - «Вікінгур Рейк’явік»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі