«Стьярнан» – «Копенгаген». Прогноз і ставка Сергія Сіренка

22:00/26 лип '18

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Сергій Сіренко зробив прогноз на матч Ліги Європи між командами «Стьярнан» та «Копенгаген». Прогнозист очікує обопільне взяття воріт.

Вельми цікаве протистояння очікується в парі між віце-чемпіоном Ісландії «Стьярнаном» та четвертою командою Данії «Копенгагеном». Дещо несподівано споглядати за тим, як гранд датського футболу поступово здає свої позиції як у внутрішньому чемпіонаті, так і на євроарені.

На сьогодні очевидним є те, що «Копенгаген» вже не та команда, яка в попередні роки пробивалася в груповий раунд Ліги чемпіонів. Черговим підтвердженням того є старт нинішнього сезону – провал в першому ж турі чемпіонату Данії на домашній арені і проходження зі скрипом середняка фінського футболу «КуПС» на попередній стадії Ліги Європи.

Бойовий дух ісландського «Стьярнана» зараз на висоті. У рідних стінах цьому колективу під силу створити проблеми більш іменитому супернику. Данці далекі від своєї найкращої форми та якість їх гри на задній лінії викликає безліч питань (помилок допускається в достатку). Гадаю, «Вікінги» зуміють знайти шпарину і свого м’яча таки заб’ють, на що «Копенгаген» відповість вдалим пострілом сенегальця Н’Дойє. Ставка «обидві заб’ють» – найбільш оптимальний варіант на цю гру.

Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/26 лип
«Стьярнан» – «Копенгаген»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0