«Спортінг» – «Ворскла». Прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 13 гру 2018

Матч, який абсолютно нічого не вирішує у турнірному плані, але цікавий українським вболівальникам через участь у ньому клубу з УПЛ. «Ворскла» у цьому сезоні єврокубків не стрибнула вище голови та й взагалі не могла би це зробити, будьмо відверті. «Спортінг» – команда іншого рівня, вважає журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Вже після жеребкування усе було зрозуміло: «Арсенал» і «Спортінг» змагаються за перше місце, а «Ворскла» та «Карабах» за почесне третє. Перед останнім туром у групі Е уже все відомо заздалегідь. «Арсенал» перший, «Спортінг» другий, «Ворскла» третя, а «Карабах» четвертий. Тобто у Лісабон полтавці вирушають наче на екскурсію та аби зіграти свій останній матч у календарному році. Вдома «Біло-зелені» прикро втратили перемогу над португальцями, однак впродовж усього матчу переважно оборонялися. Щось схоже нас очікуватиме і на «Жозе Алваладе» бо команда Сачка загалом сутужно грає на атаку (згадайте хоча б попередні ігри в УПЛ впродовж яких полтавці ніяк не могли забити) та ще й Шарпар дискваліфікований, а Кулач не полетів на гру. Саме цих двох гравців я б назвав найкреативнішими у складі «Ворскли».

Для господарів цей матч буде по суті тренувальним, але за статусом і з огляду на перший матч лісабонцям пасувало б перемогти. Під керівництвом нового тренера Марселя Кейзера «Спортінг» блискуче грає на атаку, однак постійно пропускає. Нідерландець керував «Левами» впродовж чотирьох матчів у яких «Спортінг» в середньому забивав понад 4 м’ячі за гру. Час вже зберегти свої ворота недоторканими і зустріч із «Ворсклою» португальцям для цього підійде якнайкраще.

Ординар: Виграш
Ліга Європи
22:00/13 гру
«Спортінг» - «Ворскла»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ліга Європи
22:00/13 гру
«Спортінг» - «Ворскла»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0