«Спортінг» – «Боруссія» Дортмунд. Прогноз Олексія Андронова

21:45/18 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Спортінг» – «Боруссія» Дортмунд в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Жозе Алваладе» в Лісабоні. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі гості з Дортмунда завоюють три очки.

Цю групу, на мій погляд, можна вважати самою нецікавою. Така ситуація в ній, що «Реал» і «Боруссія» явно виокремлюються на тлі двох інших команд. Будь-який інший результат, окрім їхнього виходу з групи, буде вважатися сенсацією. Я думаю, що «Боруссія» постарається не затягувати надовго процес оформлення своєї переваги.

Що стосується «Легії», то там всі все зрозуміли. Тепер потрібно дати зрозуміти «Спортінгу», що далі третього місця йому не піднятися. Думаю, і у виїзній грі «Боруссія» може впоратися із завданням. Більш того, можливо, зараз для «Боруссії» виїзний формат може бути зручнішим домашнього. Вірю в перемогу Дортмунда, тому саме таку ставку пропоную вашій увазі. Чиста перемога «Боруссії» за 2,2.

Ординар: Виграш
«Спортинг» - «Боруссія» Дортмунд
18.10.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 3 тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0