«Спартак» – «Легія»: прогноз і ставка Олексія Андронова

17:30, 15 вер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч групового етапу Ліги Європи «Спартак» – «Легія».

Ми пам’ятаємо історію, коли польська команда приїжджала і доставляла «Спартаку» великі неприємності. Попри дружні відносини клубів, думаю, й зараз поляки приїхали з бажанням показати себе.

«Спартак» – команда не дуже стабільна. Так, останній матч був хороший, але це не гарантує абсолютно нічого. Найголовніша проблема залишається в обороні. Вона не може відчувати себе надійно. Від цього й півзахисники нервують, намагаються іноді допомагати захисникам. Відповідно, не вистачає сил на атакувальну гру. Не думаю, що тут щось повинно змінитися.

Пропоную обрати на цей матч варіант «обидві заб’ють». Коефіцієнт – 1,86. Впевненість оцінюю в 9 по 10-бальній системі. «Спартак» в обороні не так добре грає, як це багатьом здається.

Виграй 2000 гривень у конкурсі «Час перших» до матчів Ліги чемпіонів

Ординар: Програш
Ліга Європи. Група C. 1-й тур
17:30/15 вер
«Спартак» – «Легія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі