«Спарта» — «Слован». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:00, 11 тра 2019

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Спарта» Прага — «Слован» Ліберець у 32-му турі чемпіонату Чехії. На думку експерта, гості вистоять нічию на виїзді.

Якщо відкриєте турнірну таблицю чемпіонату Чехії, то побачите, що «Слован» пропускає дуже мало м’ячів. Менше лише в «Славії», яка йде на першому місці. Зазначу, що команда й справді обороняється непогано.

Думаю, що в Празі дуже ймовірний нічийний результат. «Спарті» зараз особливо нічого не потрібно. Відрив від «Яблонця» 9 очок, а відставання від «Вікторії» – 10 балів. Третє місце вже в кишені. Тренер почав підпускати в основний склад молодих футболістів, а вони або видадуть хороший матч, або «обісруться». Лише згадайте домашній матч із «Зліном», коли була сенсаційна поразка – 1:3.

Знаючи цю ситуацію та оборонний стиль гостей, схиляюся до нічиєї. Маю передчуття, що «Слован» відкриє рахунок, а «Спарта» згодом врятує собі нічию. Вірю в надійний захист «Слована».

Ординар: Програш
Чемпіонат Чехії. 32-й тур
21:00/11 тра
«Спарта» Прага — «Слован» Ліберець
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0