«Спарта» Прага – «Вікторія» Пльзень. Прогноз В’ячеслава Заховайла

18:30/23 кві '17

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч 25-го туру чемпіонату Чехії «Спарта» Прага – «Вікторія» Пльзень. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі зафіксують нічийний результат.

Це дуже сильний поєдинок. У цьому матчі може вирішити чемпіонська доля. Якщо «Спарта» обіграє «Вікторію», то Пльзень пропустить на перше місце «Славію». «Спарта» минулий тур програла «Височині», яка йде в зоні вильоту. Після цієї поразки команда отримала порцію критики. «Спарта» – та команда, яка бореться за золоті медалі ліги. Втім, цьогоріч у них неочікувано виникли серйозні проблеми. Хоча склад гравців дозволяє вирішувати максимальні завдання.

«Вікторія» Пльзень – досвідчений колектив, який може взяти очки там, де навіть не заслужив своєю грою. Їм постійно таланить, можна так сказати. В цьому поєдинку «Спарта» намагатиметься реабілітуватися, для них це буде принципово. Останні п’ять матчів Пльзень завжди переграє «Спарту». Не можу стверджувати, що одна з команд ближча до перемоги, адже схиляюся до мирового результату.

Отож у матчі «Спарта» Прага – «Вікторія» Пльзень поставлю на нічию. Коефіцієнт – 3.05.

Ординар: Програш
Чемпіонат Чехії. 25-й тур
18:30/23 кві
«Спарта» Прага – «Вікторія» Пльзень
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0