«Сокіл» – «Крижані Вовки»: прогноз і ставка Максима Колісниченка

18:45, 12 лис 2020
Грає
У поєдинку сьомого туру української хокейної ліги (УХЛ) зійдуться «Сокіл» і «Крижані Вовки». Своїми думками щодо цього протистояння ділиться український хокейний суддя міжнародної категорії та експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Колісниченко.

Сьогодні ввечері відбудеться ще одна гра 7-го туру УХЛ, «Сокіл» прийме на домашньому майданчику «Крижаних Вовків». Чергове київське дербі. Востаннє колективи зустрічалися пару днів тому у Броварах на майданчику «Вовків». Цей матч залишив позитивне враження, обидві команди мали рівні шанси на перемогу, а результат зустрічі був вирішений в овертаймі і залишився за «Соколятами» (4-5 ОТ).

Поєдинок вийшов напруженим, з великою кількістю гольових гострих моментів, силової боротьби і сутичок. Наставник «Сокола» Олег Шафаренко залишився незадоволений результатом першого матчу і вважає, що його колектив зобов’язаний був перемагати в основний час.

У свою чергу, його протеже, тренер «Вовків» Євген Каштанов з оптимізмом дивиться на роботу своїх хлопців. На даний момент йде награвання ланок і пошук найкращих поєднань.

На цей матч також візьму досить ризикову ставку – тотал матч менше 6,5 шайб за коефіцієнт 2,24. Роблю такий вибір, оскільки команди грають один з одним другу гру поспіль, тож розраховую, що буде обрана стратегія гри від оборони обома колективами.

Ординар: Виграш
УХЛ
18:45/12 лис
«Сокіл» - «Крижані Вовки»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0