Софія Кенін – Медісон Кіз. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 31 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Софія Кенін – Медісон Кіз в третьому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в ніч на 31 серпня за київським часом. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Кенін дасть бій фавориту.

Зустріч двох американок повинна стати дуже цікавою. Обидві зараз перебують в прекрасній формі. Кіз виграла в Цинциннаті, і там вона, до речі, в півфіналі перемогла Кенін. Та ще раніше показала хороший теніс в Торонто. І тут вони поки рухаються в хорошому темпі, не віддали ні сету.

Теніс їх досить сильно розрізняється. Кенін більшою мірою комбінаційний гравець, вона любить використовувати чужу швидкість. Кіз потужно пробиває сама, вона робить ставку на силу ударів, у неї дуже пристойна подача. З Медісон важко впоратися, коли вона добре готова, впевнена в собі і починає потрапляти все підряд. Але з психологією у неї виникають проблеми. Через це вона досить рідко перемагає на серйозних турнірах і ще не вигравала турніри «Великого шолома». Кенін в цьому плані набагато стійкіша, вона справжній боєць.

Грати проти своїх завжди важко. Кенін в якомусь плані простіше, вона молодша. І Кіз дуже не хочеться тут поступитися. Вона буде нервувати напевно. Думаю, тут матч повинен затягнутися. Але я б навіть більше відштовхувалася від Кенін, тому що ментально вона міцніша. Припускаю, що Софія виграє більше 11,5 геймів.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 3-є коло
02:00/31 сер
Софія Кенін - Медісон Кіз
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0