«Смолевичі» – «Шахтар» Солігорськ. Прогноз і ставка Вадима Скічка

17:00, 12 кві 2020
Перший матч у рідних стінах для «Смолевичів» після повернення до еліти. Чи зможуть господарі стримати тиск грізного «Шахтаря»? Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що солігорці мають диктувати свої умови.

На тижні «Шахтар» програв у 1/2 фіналу Кубка Білорусі «Динамо» Брест. 0:2 – поразка, яка залишає небагато шансів на продовження боротьби, але Юрій Вернидуб визнав, що берестейці виграли заслужено. Хоча другий тайм у «Шахтаря» вийшов більш гострим попереду, втім забракло реалізації. Відтак чекаємо на вмотивованих «Гірників» у матчі зі «Смолевичами» вже у чемпіонаті. Все, що не влетіло у ворота «Динамо», має матеріалізуватися у голи у неділю. Загалом виїзні матчі – це не коник солігорців. Але у двох попередніх візитах до Смолевичів у рамках чемпіонату та Кубка Білорусі «Шахтар» перемагав 2:0.

У «Смолевичів», до речі, теж є неприємні спогади про минулу гру у чемпіонаті. Вони могли розраховувати на очки у протистоянні з «Вітебськом», однак зазнали прикрої мінімальної поразки на нейтральному полі. Тому у команди Олександра Бразевича теж буде бажання нарешті вперше перемогти. Відповідно «Шахтарю» задля успіху у виїзному матчі варто забивати декілька разів.

Ординар: Програш
Вища ліга Білорусі
17:00/12 кві
«Смолевичі» - «Шахтар» Солігорськ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0