«Смолевичі» – «Енергетик-БДУ». Прогноз і ставка Вадима Скічка

16:00, 01 тра 2020
Програму сьомого туру Вищої ліги Білорусі відкриють «Смолевичі» та «Енергетик-БДУ». Спершу цей матч мав бути домашнім для «Студентів» і відбутися у Мінську, проте команди вирішили обмінятися ролями, тож гра відбудеться на полі «Смолевичів». Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко не вірить в успіх номінальних господарів.

«Смолевичі» свої домашні матчі грає на міському стадіоні у Борисові. Тому справжніми господарями поля новачків Вищої ліги назвати складно. Команда Олександра Бразевича досі не перемагала у сезоні 2020. Можливо на них так негативно вплинула відсутність домашнього стадіону. Хоча своєю грою «Смолевичі» теж не вражають – нічиї є, але не перемоги. Колись ця чорна смуга має скінчитися, але я маю сумнів, що це станеться саме цієї п’ятниці. Хоча на перший погляд може здатися, що суперник «Смолевичів» зараз не у формі, а отже проти «Студентів» необхідно грати на максимум і перемагати.

«Енергетик-БДУ» справді програв три поспіль гри не забивши у жодній з них. Проте у кожній поразці колектив на чолі з Володимиром Белявським мав свої нагоди. У столичного клубу молодий колектив і саме за грою «Студенти» мені імпонують значно більше за номінальних господарів поля. Розумію, що після трьох поразок вірити у перемогу команди може бути недалекоглядно. Але «Енергетик-БДУ» вже відчув смак перемог цього сезону, тому з пересторогою та все ж чекатиму позитивного результату для команди, яка вище у турнірній таблиці.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
16:00/1 тра
«Смолевичі» - «Енергетик-БДУ»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0