«Слуцьк» – «Динамо» Брест. Прогноз і ставка Вадима Скічка

12:00, 28 бер 2020
Перший матч суботньої прогарми у чемпіонаті Білорусі ропочнеться доволі рано. О 12:00 за київським часом на поле вийдуть «Слуцьк» і «Динамо» Брест. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що чинний чемпіон має продемонструвати свій клас.

«Динамо» Брест почав цей сезон не надто впевнено. Після перемогу у Суперкубку Білорусі було дві нічиї у Кубку з «Іслоччю», а потім нічия у першому турі чемпіонату зі «Смолевичами». Впевнений, «Динамо» може набагато краще. Матч проти «Слуцька» чудова нагода це довести. Останнім часом берестейці успішно грали проти представника мінської області – 4:0, 3:1, 3:2. Зазвичай у іграх між «Слуцьком» і «Динамо» відбувається вдосталь голів, тому цієї суботи теж цілком може бути «верховий» матч.

Минулої кампанії «Слуцьк» розкутіше грав вдома, ніж на виїзді. Щодо «Динамо», то це взагалі була найкраща виїзна команда Вищої ліги. Минулого чемпіонату 7 з 12 перемог «Динамо» на чужих стадіонах мали ТБ 2,5. Як на мене, букмекери недаремно вважають фаворитом чинного чемпіона. Крім того у Слуцьку очікується весела та видовищна гра. Чому б не об’єднати ці два компоненти? Якщо це зробити, то отримаємо вельми привабливий коефіцієнт 2,36.

Ординар: Програш
Вища ліга Білорусі
12:00/28 бер
«Слуцьк» - «Динамо» Брест
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0