Словенія – Сербія: прогноз і ставка Максима Кравця

16:00, 20 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Словенія – Сербія.

У середу хорвати зустрілись із албанцями, а у четвер нас чекає ще одне запекле балканське дербі Словенія – Сербія. Словенці приємно здивували проти данців, і змогли не тільки відігратись, а і були навіть ближче до перемоги. Що стосується сербів, то вони також виглядали доволі гідно проти Англії, але таке враження, що дуже з великою повагою поставились до англійців і дуже пізно почали грати в свою гру. Якби зробити це раніше, то цілком мали б шанси і відібрати очки у фаворита Євро.

Звичайно, за складом Сербія сильніше за Словенію, але ставити на перемогу сербів я по-перше не хочу в принципі, а по-друге коефіцієнт 1,85 не вважаю достатнім для цього. Куди більше мені подобається ставка на «тотал більше 2». Нічия точно не влаштовує ні одну ні іншу команду. Особливо словенців, яким в останньому турі грати про Англії.

В 2022 Словенія та Сербія грали двічі і обидва матчі були дуже результативними – 2:2 та 4:1 на користь сербів. Тому сподіваюсь, що як мінімум два голи ми в цьому матчі все ж побачимо.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Повернення
Євро-2024. Група С. 2-й тур
16:00/20 чер
Словенія – Сербія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі