Словенія – Сербія: прогноз і ставка | Дуель протиріч

16:00, 20 чер 2024
До розгляду пропонуємо матч 2-го туру у квартеті С, де на «Альянц Арені» у Мюнхені між собою силами поміряються два представники Балканського півострова.

Пара, в якій дуже складно віддати будь-кому перевагу. Дивують букмекери, котрі бачать явним фаворитом сербів. Не зрозуміло, з якої причини такий перекіс в коефіцієнтах? Коли Сербія демонструвала виразний футбол востаннє? У відборі відіграли вкрай слабо, пропустивши вперед Угорщину, так само як і в стартовому турі проти Англії атакуючий креатив Мітровича і компанії був відсутній. Вкотре говоримо про те, що саме тренер є найслабшою ланкою для сербів. Позиційно атакувати не вміють, а банально переводити гру на фланги й засипати кросами – такий примітивізм нічого не дає.

Словенці були, є і будуть командою закритого типу. Тією, котра віддаватиме ініціативу супернику, в той час як сама Словенія розраховуватиме на швидкі переходи із оборони в атаку. Звичайно, відмінною особливістю балканців є вміння збивати ігровий темп, затягуючи суперника у типовий для себе в’язкий футбол. У свою чергу, серби можуть запропонувати силову манеру ведення матчу, у зв’язку з чим на нас цілком може чекати багато боротьби в центрі поля, де небезпечних моментів з обох сторін, на дистанції в 90 хвилин, можна буде порахувати на пальцях однієї руки.

У другому турі серби мають щось видозмінити у тактичному малюнку. Насамперед необхідно змінювати підхід в плані розвитку атаки. Зробити так, аби і Митрович, і Влахович були корисні однаково, а не один затьмарював іншого. Стосовно словенців, складається враження, що дана збірна буде виходити грати на 0:0, тоді як Шешко і співтовариші повноцінно включатимуться лише після пропущеного (на прикладі поєдинку проти Данії). Гол з боку Сербії має статися за умовчанням, в той час як андердог відзначиться результативною дією за рахунок свого непоступливого характеру.

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група С. 2-й тур
16:00/20 чер
Словенія – Сербія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі