«Слован» – «Струга»: прогноз і ставка Максима Гіленка

20:00, 10 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Слован» – «Струга».

Ось так іноді буває: чемпіонат Європи ще не закінчився, а деяким його героям було б непогано вийти на поле вже в матчі за клуб – бо гра надважлива, Ліга чемпіонів. Юрай Куцка просто захопив тим, який рівень тримає у 37 років на рівні чемпіонату Європи – ну а Стрелец, звичайно, став одним із відкриттів, одним із козирів збірної Словаччини. І ось, вони, що минулого тижня закінчили виступи на Євро, приїжджають до клубу – і мають грати Лігу чемпіонів із найпершої стадії. Нічого не вдієш: чемпіонат Словаччини котирується в рейтингу УЄФА дуже низько.

Але, у будь-якому випадку, «Слован» набагато сильніший за представника чемпіонату Північної Македонії. Струга лише за додатковим показником обійшла «Шкендію», у неї дуже посередній, не посилений майже ніким із легіонерів склад. А у «Слована», окрім двох людей, які на найвищому рівні показали, що вони в порядку, є ще Роберт Мак, Володимир Вайсс-молодший, Гурам Кашія…

Команда ветеранів, виходить? Ну, ці ветерани довели, що їх рано списувати. «Струга», якщо щось і зможе показати проти всіх цих зірок, то вдома – а в Братиславі «Словану» ще й підтримка трибун має допомогти. На такому рівні імена мають допомогти.

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Нідерланди – Англія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Кваліфікація
20:00/10 лип
«Слован» – «Струга»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі