Словаччина – Україна: прогноз і ставка Роберто Моралеса

16:00, 21 чер 2024
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Словаччина – Україна, який буде коментувати у прямому ефірі.

Дві великі сенсації першого туру з абсолютно протилежними емоціями. Очевидно і справедливо з усіх точок зору говорити про падіння підопічних Сергія Реброва, котрі у Мюнхені не створили жодного гольового моменту (шанс Романа Яремчука може вважатися такими лише на половину), і жодного гострого хоч трохи до рахунку 0:3. Висновок з цього лише один головний – або аномальна апатія це стан команди загалом, наслідок певного нервового зриву гравців, або все дійсно настільки погано загалом з колективом, що цьому «трупу» ніщо й ніхто не допоможе.

Проте навіть у разі тотального провалу України це не змінить об’єктивної  високої оцінки потенціалу цього складу. Мають бути зміни у складі – воротар, лівий захисник, можливо, основний форвард і один з опорників.

Словаки зіграли перший матч дуже круто. Вони могли постійно низько захищатися, але водночас володіти м’ячем майже на рівні суперника. Особливо вразила ефективність півзахисту. Якщо перед стартом сила цієї команди виглядала досить сумнівною порівняно навіть з Румунією, то перший матч підопічні Кальцоне зіграли ліпше за кривдників України.

Все ж, вірю у відновленні  наших хлопців, хай і далеко не феєричне, але достатнє для перемоги.

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група Е. 2-й тур
16:00/21 чер
Словаччина – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі