Словаччина – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

16:00, 21 чер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Словаччина – Україна.

Привіт усім любителям Євро-2024. З Вами Ігор Бурбас і не менше за Вас розчарований стартом нашої збірної України. Так це ми грали ще проти румунів, а попереду проти нас словаки, з якими я ще до старту турніру пророкував більш складну дуель.

Словаччина – це компактна, добре організована команда в обороні та середній лінії. У її складі фактурні, височенні та кремезні футболісти, проти яких марно битися і боротися, а потрібно виходити і грати у футбол, а з цим, як усі ми побачили, на жаль, є суттєві проблеми.

Все ж таки наша команда отримала такий «холодний душ», який мав би остудити її самовпевнений запал. Складена збірна України із яскравих індивідуальностей. Ми побачили у контрольному спарингу кілька тижнів тому проти потужної Німеччини, що вміємо та можемо грати у футбол організовано.

Як на мене, то проти Словаччини не потрібно стрімголов бігти в атаку. Нам потрібно зіграти спокійно, виважено, зіграти у свій футбол, який ставить Сергій Ребров збірній Україні. Звісно, варто бути націленим на ворота суперника, але не забувати і про оборону.

Очікую на складне протистояння. Тут 100% потрібно терпіти, потрібно чекати свого шансу. Ми не повинні програти словакам, а якщо пощастить, то десь зі скрипом, на нервах, на характері, але спробувати вирвати перемогу. Ставлю на «перемогу України в 1 гол або нічия».

Ось такий мій прогноз, робіть власні, які можуть принести Вам непогані кошти, адже сайт «Рейтинг Букмекерів» запустив відразу два конкурси до матчу Словаччина – Україна із призовим фондом 1500 та в Інстаграмі «РБ» із призовим фондом 1000 грн.! Тому залітайте, реєструйтеся, беріть участь. Нехай Вам щастить! Нехай щастить нашій збірній України!

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група Е. 2-й тур
16:00/21 чер
Словаччина – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі