Словаччина U19 – Італія U19: прогноз і ставка | На цей раз без курйозів

18:30, 21 чер 2022
Другий тур в групі А стартує з матчу у Трнаві. Після перших ігор є над чим поміркувати й щось конкретизувати. Висновки викладемо нижче.

Італійці хоч і перемогли в матчі під №1, але сам результат на табло взагалі не відображав того, що відбувалося на полі і це не в тому сенсі, начебто «скуадра адзурра» не заслуговувала на тріумф. Навпаки, мав бути розгром, за всіма статтями, а сталося так, що румуни з горем навпіл витримали стартовий тиск Італії, а в другій половині, не без частки везіння, швидко зрівняли рахунок. Підсумок – мінімальний програш для андердога повинен сприйматися за щастя, бо за фактом зустріч виглядала на умовні 5:1.

Стосовно словаків, тут взагалі говорити нема про що. Букмекери помилилися з тим, що перед стартовим свистком матчу триденної давності піднімали котирування на Францію. Той поєдинок наочно продемонстрував колосальну різницю в класі і дав розуміння того, що господарі форуму не мають жодних шансів у цій групі. Хіба що з Румунією зачепитися за один пункт вдасться, не більше того. Відсутність ігрової практики у словацької молодіжки – один із головних факторів провалу на старті.

Перед початком завтрашньої гри коефіцієнти вже падають у бік італійської збірної. Якщо вчора успіх «адзурри» з різницею в два або більше м’ячів йшов за двійку, то наразі він коливається від 1.7 до 1.8 (в залежності від БК). Букмекери чудово розуміють, що Словаччина – найслабша збірна на турнірі (плюс найдешевша за складом). Нехай у Італії не все так гладко з основними виконавцями у ростері (плюс можлива часткова ротація) й тим не менш, з другої спроби перемогти з гандикапом у 2+ м’ячі гості зобов’язані. Абсолютно всі фактори на їхньому боці.

Ординар: Програш
Чемпіонат Європи U-19
18:30/21 чер
Словаччина U19 – Італія U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Чемпіонат Європи U-19
18:30/21 чер
Словаччина U19 – Італія U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
73
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі