Словаччина – Словенія: прогноз і ставка. Зустріч, яка нічого не вирішує

21:45, 11 лис 2021
Грає
У ще одному поєдинку у групі Н відбору до ЧС-2022 збірна Словаччини прийматиме Словенію. Ця гра вже нічого не вирішує для обох команд, тому навряд чи вони будуть серйозно налаштовуватись на матч, але кілька голів у грі все ж має бути.

У обох команд по 10 балів після 8-и матчів відбору, і це означає, що у них вже немає шансів поборотись за вихід із групи, адже у 2-ї сходинки уже 17 очок, тож ця гра нічого вже не вирішує.

Але команди явно не будуть відбувати номер, тому я ввжааю, що у цій грі буде 2-3 голи. Обидві збірні мають практично однакову кількість забитих і пропущених, а за гру у їх матчах в середньому забивається трішки більше 2-х голів, та і в в матчі першого кола вони обмінялись голами (1:1). Тож і в цій грі чекаємо чогось подібного.

Ординар: Програш
Відбір до ЧС-2022. Група Н
21:45/11 лис
Словаччина - Словенія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
600
Всі бонуси Favorit Sport
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі