Словаччина – Румунія: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 26 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Євро-2024 Словаччина – Румунія.

Скільки разів ми це проходили – навіть за участю збірної України. Двом командам взаємовигідний певний результат, всі кажуть, що вони так і зіграють – а потім, коли вони так не грають, всі просто ігнорують цей факт. Буквально на попередньому Євро нічия, «щоб гарантовано вийти удвох», влаштовувала Україну та Австрію – і що це заважало австрійцям зіграти так, що до перерви по грі стояли 3:0? Зіграти сміливо, ризиковано, розкуто?

Ці розклади можуть стосуватися, коли потрібний рахунок горить на табло ближче до кінця. Але коли одна з команд просто сильніша, то у футболі – спорті екстремально маленької результативності – просто немає сенсу сподіватися на 0:0 з першої до останньої хвилини. Був випадок, коли нічия в останньому турі влаштовувала збірні Німеччини та США, а тренували їх Льов та Клінсманн – колишні товариші по службі в бундестім протягом багатьох років. І навіть у такій ситуації німці не стали церемонитися з «янкіз» і просто їх обіграли.

Так ось, є підстави вважати, що Румунія просто настільки сильніша за Словаччину, щоб обіграти їх і не дивитися зайвий раз у таблицю. У «репре» дуже віковий та обмежений склад, цим скористалася, в тому числі, і наша збірна – і під час турніру це має тільки більше давати про себе знати.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 3-й тур
19:00/26 чер
Словаччина – Румунія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі