Словаччина – Хорватія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 06 вер 2019
У п’ятницю привертає увагу протистояння двох слов’янських збірних. Словаччина ніколи у історії не перемагала Хорватію, тож у господарів є додаткова мотивація. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко передбачає у поєдинку групи Е напругу та чимало зіткнень.

Битва у Трнаві. Якби я був сценаристом, то назвав би цей матч саме так. Глядіть, у словаків і хорватів наразі по шість очок після трьох матчів. Попереду – збірна Угорщини з дев’ятьма балами, але у неї на матч більше. Отже той, хто переможе у Трнаві зрівняється за очками з лідером групи. У Словаччини попереду виїзд до сусідньої Угорщини, де теж має бути вогняний поєдинок, тому результат у домашній грі вони прагнутимуть здобути позитивний. У хорватів попереду вояж до Азербайджана, але ж не будуть вони жертвувати поєдинком у п’ятницю, тримаючи у голові поїздку до аутсайдера?

Вважаю, що у цій грі є усі передумови для купи жовтих карток. По-перше, Словаччина у матчах із серйозними суперниками «полонених не бере». У наших географічних сусідів було 4 попередження з угорцями та аж 7 з валійцями. Хорватія отримала лише одну жовту з угорцями та аж п’ять з валлійцями. У командах є свої «таф-ґаї» типу Деніса Вавро та Юрая Куцки у господарів чи Ловрена та Віди у гостей. А ще арбітр матчу, німець Фелікс Брих, знаний своєю принциповістю та жорсткістю.

Ординар: Програш
Кваліфікація Євро-2020
21:45/6 вер
Словаччина - Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0