«Славія» – «Мінськ». Прогноз і ставка Вадима Скічка

15:00, 25 кві 2020
Перший матч суботи у чемпіонаті Білорусі відбудеться на стадіоні «Юність» у Мозирі. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що у грі «Славії» та «Мінська» буде на що подивитися.

Через незадовільні результати у попередніх турах обидві команди опустилися до середини таблиці. Тому матч шостого туру перетворюється на вкрай принциповий як для «Славії» так і для «Мінська». Мозирці вдома грають вдало: остання поразка датована жовтнем минулого року, а цього сезону «Славія» на «Юності» за чотири гри пропустила лише один гол. Але захист команди з гомельської області не є аж таким безгрішним – загалом більше за них у чемпіонаті Білорусі пропустив тільки… ФК «Мінськ».

«Містяни» після переконливого старту з двох перемог далі зазнали трьох поразок. Ба більше, команда Андрія Разіна впродовж цих трьох ігор навіть жодного разу не забила! Втім, кожна серія закінчується, а назвати «Мінськ» безпорадним колективом точно не можна. Гадаю, гості знайдуть ключі до воріт господарів. По-перше, аж надто затягнулася їхня суха серія. По-друге, «Мінськ» любить грати у Мозирі результативно. У шести з семи попередніх візитів сюди «Містяни» забивали по два та більше м’ячів.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
15:00/25 кві
«Славія» - «Мінськ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0