«Славія» – «Динамо» Київ. Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:30/07 сер '18

Це буде зустріч двох команд, які цього сезону ще не програвали. Цілком імовірно, що вони продовжать свою серію і в результаті буде нічия, однак журнаілст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко, який зараз перебуває у Празі, переконаний, що кияни не поїдуть з Чехії переможеними.

«Динамо» зараз на куражі. Після перемоги над «Шахтарем» вояж у Прагу на матч кваліфікації ЛЧ не видається чимось надзвичайним і дуже відповідальним. Авжеж, розслаблятися не можна, однак у киян все одно попереду  матч-відповідь вдома, а голів команда Хацкевича цього сезону ще досі не пропускала. А ще «Динамо» за класом та досвідом сильніше за свого суперника, що визнають навіть самі представники «Славії».

Дуже здивований тотальною зневірою букмекерів щодо перспектив «Динамо» у Празі. Тим краще. За успіх «Біло-синіх» дають спокусливі цифри, тоді як у складі чехів навіть близько немає футболістів ґатунку Вербича. Зрозуміло, що «Динамо» не буде легко, проте програвати українці не повинні – «Славія» не такий грізний суперник, хоч і має перевагу рідного стадіону.

Ординар: Повернення
Ліга чемпіонів. 3-ій кваліфікаційний раунд
20:30/7 сер
«Славія» - «Динамо» Київ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0