«Славія» – БАТЕ. Прогноз і ставка Вадима Скічка

17:30, 08 кві 2020
Багато білоруського футболу не буває. У наших північних сусідів окрім чемпіонату триває ще й Кубок. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко пропонує своє бачення гри на стадіоні «Юність» у Мозирі.

Півфінал Кубка Білорусі. Відповідальна стадія. Зовсім нещодавно «Славія» вдома здолала БАТЕ у матчі чемпіонату. Мозирців взагалі можна вважати відкриттям цього сезону у білоруській лізі. БАТЕ та «Динамо» Брест, лідери білоруського футболу, вже постраждали від «Славії». Команда Михайла Мартиновича грає у приємний атакувальний футбол, є талановиті молоді та досвідчені вікові виконавці, а їхній симбіоз дає результат. У своїй історії «Славія» двічі вигравала Кубок Білорусі та ще двічі грала у фіналах. Зараз у мозирців є шанс на ще один успіх, адже нинішній БАТЕ не такий грізний як раніше. Домашній матч для «Славії» саме той шанс за який вони мають хапатися.

Звісно, борисовців завчасно списувати не варто. Але їм зараз надзвичайно бракує переконливості та стабільності у результатах. Я не впевнений, що нинішній БАТЕ може приїхати до Мозиря та розраховувати на перемогу. Також «жовто-сині» безперечно триматимуть у голові домашній матч-відповідь, а відтак можуть не перенапружуватися у першому півфіналі. У цій парі усе має з’ясуватися у Борисові, тому я вважаю, що у першій грі господарі щонайменше не програють.

Ординар: Виграш
Кубок Білорусі. 1/2 фіналу
17:30/8 кві
«Славія» - БАТЕ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0