Сімона Халеп – Медісон Кіз. Прогноз Ганни Чакветадзе

12:00, 23 жов 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Сімона Халеп – Медісон Кіз в першому турі «Червоної групи» підсумкового турніру року WTA, який проходить в Сінгапурі. Зустріч відбудеться днем у неділю. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі румунці вистачить двох сетів для перемоги.

Нещодавно суперниці зустрічалися у Вухані, і Халеп не склало труднощів обіграти Кіз. Легка перемога в двох сетах. Не так давно все це було. І мені здається, що подібного результату потрібно чекати і зараз. У Халеп в’язка гра, яка дуже не подобається Медісон Кіз. Американці потрібно показати найкращий теніс, грати максимально чисто, без великої кількості помилок, тоді буде можливість зав’язати боротьбу, виграти партію. Мені не здається, що в кінці сезону вона здатна видати таку гру.

Додала Медісон в цьому сезоні, з цим не посперечаєшся. Але ось в кінці року вона весь час програє суперницям, які показують в’язкий теніс – Конта, та ж Халеп, Путінцева. Важко буде Кіз щось протиставити Халеп саме в першому матчі. Американка вперше пробилася на фінальний турнір. Халеп ж тут весь час непогано починає. Так що припущу перемогу румунської тенісистки в двох сетах.

Ординар: Виграш
Підсумковий турнір року WTA. Червона група. 1 тур
12:00/23 жов
Сімона Халеп - Медісон Кіз
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0