«Сігма» — «Вікторія». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

20:00/04 сер '18

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч 3-го туру чемпіонату Чехії «Сігма» Оломоуць — «Вікторія» Пльзень. Наш експерт вважає, що суперники не виявлять сильнішого в першому таймі.

Дуже складний матч для прогнозування. «Сігма» має складний календар на початку сезону: почали з матчу зі «Славією», тепер ось «Вікторія». Команді потрібно набирати очки. Спершу думав взяти нічию в матчі, але це дуже ризикований варіант.

Цей той поєдинок, в якому все вирішить один мікроепізод. Хто заб’є перший м’яч, матиме відчутну перевагу для здобуття позитивного результату. Хоча можуть і взагалі не відкрити рахунок.

Звісно, віддаю перевагу досвідченішій команді, «Вікторії», проте це може не зіграти вирішальну роль. Помітив таку тенденцію клубу з Пльзеня: команда гірше проводить перший тайм. З «Дуклою» на перепочинок пішли, програючи в рахунку, а зі «Слованом» була нічия в перші 45 хвилин. Результат здобувався після перерви. Думаю, що так буде і цього разу. Поставлю на нічию в першому таймі.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Чехії. 3-й тур
20:00/4 сер
«Сігма» Оломоуць — «Вікторія» Пльзень
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0