Швеція – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова

22:00, 29 чер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч 1/8 фіналу Євро 2021 (2020) Швеція – Україна.

Ми говоримо про завершальний матч 1/8 фіналу на чемпіонаті Європи – так зване «синьо-жовте» дербі. Шведи допомогли Україні пройти з третього місця в групі далі, й, власне кажучи, шведи з Україною й зіграють. Можливо, десь тут полягав навіть і план Андрія Шевченка, але ми про це ніколи не дізнаємося.

Останній раз, коли ці збірні зустрічалися між собою в турнірно-значущому матчі – якраз Шевченко і перевернув хід гри. Це було у 2012 році на чемпіонаті Європи в Києві. Андрій забив два м’ячі тоді шведській збірній і, я думаю, що знайде спосіб якимось чином перед матчем нагадати про все це команді. Як слід її мотивувати, тим більше що вже був Ярмоленко, наприклад, який у збірній знаходиться, був Пятов, звісно ж. Вони все це добре пам’ятають.

Шведська збірна на мене справила дуже сильне враження на цьому турнірі. Я вважаю, що це одна з найрозумніших команд на Євро. Але проблема в тому, що у шведської збірної немає справжніх зірок. І Україна може спробувати перекрити шведам кисень, не дати їм якось проявляти себе в атаці. Тим більше, що Україна навряд чи буде грати так відчайдушно, як поляки, які здебільшого грали тільки на Левандовські й ні про що більше не думали.

Чекаю досить закритої гри в цьому матчі. Ну а серед всіх коефіцієнтів я виберу прохід України. 2,24 – дуже великий коефіцієнт. В принципі, я б оцінив це все як 1,8-2,0, тобто на більш-менш рівних шансах. Моя впевненість – 7 по 10-тибальною системою. 

Ставте лайки, якщо ви згодні, підписуйтесь на наш канал на YouTube, залишайте коментарі. Ну і хорошої вам гри!

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Євро 2021 (2020). 1/8 фіналу
22:00/29 чер
Швеція – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
219
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі