Швеція – Хорватія: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 14 лис 2020
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги націй Швеція – Хорватія.

Ще одне цікаве лобове зіткнення у групі А3. Якщо Португалія і Франція з’ясовують переможця групи, то Швеція і Хорватія між собою вирішуватимуть кому вилітати. Тут нічия влаштовує хорватів, їх навіть влаштує поразка 2-3, 3-4 і так далі.

У Хорватії великі проблеми в центрі оборони. Не зіграє основна пара – Ловрен травмований, у Віди коронавірус. Враховуючи їхню невдалу гру останнім часом можливо й варто спробувати інших. Але не в такий примусовий спосіб. У шведів є талановиті атакувальні гравці (Ісак, Кулусевськи, Форсберг, Клаессон), тому гадаю господарі не стримуватимуть себе і спробують скористатися проблемами суперника.

Ну але хорвати так просто звичайно не здадуться. Кістяк зі срібного мундіалю залишився, а значить має бути і властива цій команді зібратися у найпотрібніший момент. Є проблема з нападником (мінус Крамаріч), але підтримка з глибини і флангів дуже якісна. Тому в цьому матчі очікую голів від обох команд, це оцінюється доволі високим коефіцієнтом 1,93.

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/14 лис
Швеція – Хорватія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0