Швеція – Греція

21:45, 12 жов 2021

Збірна Швеції несподівано поступилася в попередньому протистоянні з греками. Скандинавський колектив програв, але не погіршив своє становище в групі. Команда Яна Андерсона в порівнянні з іспанцями має гру в запасі, але в подальшому права на помилку у них немає. Показники по ходу розіграшу також вражають. Шведи пропустили тільки 3 голи, і 2 з них – саме від національної команди Греції. Подібна ситуація і наводить на думку, що програш з рахунком 2-1 на “Спірос Луїсі” був випадковістю.

Греція досить несподівано намагається повернути колишню славу і знову бореться за право виступати на престижних турнірах. Нічия з Іспанією і перемога над Швецією тільки підтверджує думку про повернення колишньої Греції. Все ж проти фаворитів у вирішальних матчах команді буде важко грати і можна припускати, що “Піратський корабель” необхідних очок так і не набере.

Найбільш перспективною ставкою є найбільш перспективною ставкою є перемога господарів. У разі поразки скандинавам загрожує катастрофа, адже греки обійдуть скандинавів по очним зустрічам, а також ризикують втрат бали у виїзній грі з іспанцями. Додатковий варіант – мінусова фора на господарів за 2,8.

Ординар: Виграш
21:45/12 жов
Швеція – Греція
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі