Швеція – Англія. Прогноз і ставки В’ячеслава Заховайла

17:00, 07 лип 2018
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч в рамках чвертьфіналу чемпіонату світу 2018 року між національними збірними Швеції та Англії. Наш експерт вважає, що британці не зможуть пробитися в півфінал.

Одразу скажу, що в першому таймі буде нічия. Швидше за все, 0:0. Якщо голи і будуть, то вже після перерви. Наостанок ставлю на прохід Швеції. Вірю в міцніших «лісорубів». Не виключаю, що буде і серія післяматчевих пенальті.

Передбачив, що англійці змарнують безліч нагод забити у грі з колумбійцями. Тепер моментів буде обмаль. Найшла коса на камінь. Футболісти будуть головами битися заради результату.

Шведи зірок з неба не ловлять, тому поставлять не один «автобус» в обороні, а цілих два. Скандинави вміють терпіти, а щастя шукати на контратаках або після стандартних положень. Така тактика поки безвідмовно спрацьовує – скільки команд уже залишилося без чемпіонату світу через них (достатньо Італію згадати). Що б не відбулося, шведи грають за своєю схемою 4-4-2. Тільки суперник помилиться, вони готові скористатися нагодою на гол, аби остаточно закритися в обороні.

Віддаю перевагу Швеції. Не вірю в збірну Англію. Вважаю, що воротар британців – слабка ланка команди. Пікфорд виглядає не дуже переконливо. Через його помилку (потрібно було виходили з воріт під час кутового на останніх хвилинах) гра з Колумбією перейшла в овертайм. У Швеції всі вміють грати на другому поверсі, тому в повітрі будуть іскри та вогонь.

Думаю, що шведське залізо виявиться міцнішим. Загалом не чекаю побачити футбол у цьому матчі. 90 або навіть усі 120 хвилин буде боротьба за м’яч. Якщо справа дійде до серії післяматчевих пенальті, то Англія програє. З Колумбією просто пощастило.

Ординар: Програш
Чемпіонат світу 2018 року. Плей-оф. Чвертьфінал
17:00/7 лип
Швеція - Англія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Чемпіонат світу 2018 року. Плей-оф. Чвертьфінал
17:00/7 лип
Швеція - Англія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1