Швейцарія – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 17 лис 2020
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Швейцарія – Україна.

Останній, він же доленосний поєдинок цього року для збірної України. Від результату у Швейцарії залежить, в якому дивізіоні продовжить виступи наша команда. Аби залишитися в еліті, достатньо не програти. Завдання не з легких, враховуючи, як важко на полі суперника було і Німеччині, і Іспанії. Перша повністю програла усю статистику і за щастя сприйняла здобуте очко, друга теж ледве ноги винесла звідти.

Попри дві кадрові втрати Швейцарії, пов’язані з дискваліфікаціями, в України на цьому тлі куди сумніша ситуація. Немає основних флангів. Ані у захисті, ані в атаці. Основне завдання у підготовці до гри, напевно, навіть не тактичні сюрпризи чи награвання, вони передусім спрямовані на лікування Малиновського та Зінченка. Підвести їх до стартового свистка в оптимальній формі надзвичайно важливо. У будь-якому разі з ними чи без них і з знекровленими флангами, але навряд чи Шевченко змінюватиме ігрову модель.

Так, можливо, доведеться зіграти нижче звичайного. Інакше дуже ризиковано буде покладатися на авантюру. Від гравців і тільки від них залежатиме, наскільки впораються вони з ігровим ритмом, який запропонує суперник. Адже, швидше за все, доведеться грати за його правилами. Саме Швейцарії кров з носу потрібна перемога. Утім, Україна точно не відсиджуватиметься в обороні. Ми вже виросли з того покоління. Відтак я розраховую на гольовий матч. На це, власне, і моя ставка.

Ординар: Повернення
Ліга націй
21:45/17 лис
Швейцарія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі