Швейцарія – Португалія. Прогноз Вадима Скічка

21:45/06 вер '16

Зустріч Швейцарії та Португалії у Базелі буде центральною серед усіх ігор збірних у вівторок. Чемпіони Європи зіграють проти команди, яка нарешті здолала груповий етап на топ турнірі, що для швейцарців теж є своєрідним досягненням. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вимагає від обох команд результативної гри.

У домашніх іграх кваліфікації на Євро-2016 Швейцарія ніколи не йшла з поля без забитого м’яча. Безпосередньо на самому Євро команда Владіміра Петковича теж забивала усім крім Франції (у тій грі, якщо пригадуєте, обидві команди влаштовувала нічия, тому рахунок 0:0 цілком логічний) та й взагалі «Червоно-білі» на полях Франції частіше били у площину воріт, ніж та ж Португалія, Іспанія та Італія. На жаль, через травму литкового м’язу поєдинок у Базелі пропустить лідер збірної Швейцарії Джердан Шакірі. Але я сподіваюся, що і без нього у швейцарців є кому забити. Наприклад, Мехмеді, Емболо, Сеферович, Джемаїлі…

Чемпіони Європи у першій грі кваліфікації на ЧС теж змушені грати без головної зірки – Кріштіану Роналду. Португалія привчила своїх шанувальників до нервової та непевної гри у відбіркових турнірах, саме тому коефіцієнти на голи у цьому матчі досить високі. Але тепер, у статусі чемпіонів, якось негоже брати участь у невидовищних матчах кваліфікації та виривати перемоги лише завдяки індивідуальним діям Роналду. Саме тому я обираю ставку «обидві заб’ють».

Ординар: Програш
Кваліфікація на ЧС-2018
21:45/6 вер
Швейцарія - Португалія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0