Швейцарія – Німеччина: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 23 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Швейцарія – Німеччина.

Вирішальний третій тур Євро розпочинається. Втім, для Німеччини та Швейцарії цей матч вирішує за великим рахунком не багато. Німці вже гарантували собі плей-оф, і аби зберегти перше місце їм достатньо просто не програти. Швейцарія де-юре ще не в плей-оф, але де-факто вона вже на 99% там. Щоб втратити перше місце треба розгромно програти Німеччині, і щоб при цьому Шотландія розгромила Угорщину. Але навіть якщо це станеться, то і 4 очок для третього місця цілком вистачить.

Тому ситуація така – Швейцарія може грати сміливо у спробі уникнути другого місця і потенційної зустрічі в 1/8 із Італією, а Німеччина може дозволити собі більше спокійний футбол. Якби я був Нагельсманном, то дав би в цьому матчі зіграти Тер Штегену, Рауму, Шлоттербеку, Баєру. Вони заслужили, щоб поїхати на Євро не просто туристами.

А тому, хоч Німеччина і вважається фаворитом матчу, я б не ставив на їх перемогу. Вірогідність нічиї я вважаю доволі високою, але і у розгром Швейцарії я також не вірю. А тому моя ставка така – перемога Німеччини в 1 гол або нічия.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група А. 3-й тур
22:00/23 чер
Швейцарія – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі