Швейцарія – Косово: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 18 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації до Євро-2024 Швейцарія – Косово.

Футбол збірних може безнадійно відставати від клубного за рівнем, але він завжди даруватиме яскравіші сюжети. Ось тільки за завтрашній день ми зустрінемо ігри німців проти турків і швейцарців проти косоварів. Обидві нації, які переплелися етнічно, так сильно, що представники одного етносу грають за збірну іншого. Майже вся збірна Туреччини виросла на німецьких полях, а тут дві головні зірки, Шакірі та Джака – етнічні косовари.

І, головне, ця «зрада» виглядає особливо значущою зараз. Воно було цікаве як казус років 5 тому, коли збірна Косова проводила перші відбори у своїй історії, але зараз ця збірна абсолютно на рівних бореться за місце у фінальних турнірах – і навіть сторонньому спостерігачеві лізуть у голову думки «а що, якби Граніт та Джердан грали за тих, а не за цих».

Станом на сьогодні косовари за три кроки від місця на Євро. Загинайте пальці: 1) потрібно виграти у Швейцарії; 2) потрібно в останньому турі обіграти Білорусь (це найпростіший крок, білоруси – головний аутсайдер групи); 3) потрібно, щоб у останньому турі швейцарці програли у Румунії. На жаль, їх ховає будь-яка нічия на цьому шляху – відставання від «нейтралів» дорівнює шести очкам за два тури до кінця.

Саме це, на мою думку, і має поховати косоварів. Вони чіплятимуться за соломинку, прагнутимуть виграти – і підуть уперед. А збірна Швейцарії завжди була достатньо вишколеною, щоб грати за рахунком. На контратаках вона має виграти з великою різницею.

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
21:45/18 лис
Швейцарія – Косово
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі