Швейцарія – Італія: прогноз і ставка Роберто Моралеса

19:00, 29 чер 2024
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Швейцарія – Італія.

Швейцарія під керівництвом Мурата Якіна грає у доволі привабливий футбол. Маючи прекрасного воротаря Яна Зоммера (а за його спиною ще й суперового Грегора Кобеля), класних і дуже досвідчених хавів Джердана Шакірі, Граніта Джаку і Ремо Фройлера, команда дуже гнучка й мобільна.

Взагалі після програшу на чемпіонаті світу 20022 від Португалії, 1:6, ця команда зазнала тільки однієї поразки – у листопаді минулого року в Бухаресті від Румунії, 0:1.

На поточному Євро результати підопічних Якіна наступні: переконлива перемога над угорцями, бойова нічия з шотландцями та втрачена перемога у протистоянні з господарями турніру. Швейцарія цілком могла виграти свою групу, але прикро пропустила від Німеччини на останніх хвилинах.

Італійці після дивовижного тріумфу 2021 році пропустили Чемпіонат світу, змінили головного тренера, і під керівництвом Лучано Спаллетті не вражають. Подейкують, що в команді є внутрішні проблеми. Після вольової перемоги над албанцями у стартовому турі «скуадра адзурра» без шансів програла іспанцям та дивом врятувала нічию з хорватами на останніх секундах компенсованого часу.

Ставка – прохід Швейцарії

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
19:00/29 чер
Швейцарія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі