Швейцарія – Італія: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 29 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/8 фіналу Євро-2024 Швейцарія – Італія.

Плей-оф чемпіонату Європи стартує з пари, що найбільше інтригує. Немає більше жодної дуелі в 1/8 фіналу, в якій на перемогу однієї з команд в основний час не стояв би коефіцієнт, менший за двійку. І справді, перемоги англійців над словаками, голландців над румунами, іспанців над грузинами і навіть австрійців над турками виглядають набагато вірогіднішими, ніж перемоги будь-кого в цій парі.

«Скуадра адзурра», звичайно, здорово пройшла лезом. Зараз несподівано це згадувати, але, виявляється, та вольова перемога над албанцями врятувала італійців від ганьби, невиходу до плей-оф. За три роки, які пройшли з перемоги на попередньому Євро, команда здорово деградувала. І начебто цілком очевидно, що команду підкосив відхід К’єлліні та Бонуччі, але насамперед італійці сильно втратили у творенні. Пеллегріні, Скамакка, Распадори, Ретегі – спроби скласти класну атаку з цієї команди схожі на спроби Кая (не Хаверца) скласти слово «вічність» з уламків.

І все, що залишається «скуадрi адзуррi» саме в такій ситуації: сушити гру, зводити її до футбольних шахів. Швейцарія зовсім не боягузливо відіграла групу, могла несподівано обійти в боротьбі за перше місце німців – але вона точно не полізе в авантюрні атаки. Зоммер добре знає багатьох суперників з найближчої гри, а те, як Барелла і Бастоні починають атаки – навіть занадто добре. Гра буде обережною, в’язкою, з великою ймовірністю овертайму – і дуже маленькою ймовірністю атакуючих ураганів.

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
19:00/29 чер
Швейцарія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі