Швейцарія – Ісландія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:00, 08 вер 2018

Учасники ЧС-2018 зустрінуться у матчі Ліги Націй у швейцарському Санкт-Галлені. Востаннє команда Владіміра Петковича грала тут понад рік тому і розтрощила Андорру 3:0. Цього разу такого розгрому напевно не буде, але станеться дещо схоже у статистичному плані, запевняє журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

У згаданому матчі з Андоррою швейцарці завдали 32 удари, 11 з яких були у площину воріт суперника. Купа ударів – це характерна риса збірної Швейцарії. За підсумками кваліфікації на ЧС-2018 більше за них влучно у площину воріт били лише італійці, португальці, німці та бельгійці. Коли Швейцарія вдома вона завжди домінує на полі, затискає суперника і має достатньо нагод. У останній кваліфікації у домашніх іграх швейцарців було стільки ударів у площину: 4 з Північною Ірландією, 11 з Угорщиною, 11 з Андоррою, 7 з Латвією, 9 з Фарерськими островами та 5 з Португалією. Швейцарці майже повністю зберегли склад (відчутною втратою є хіба що Джемаїлі) а коли на полі Шакірі та Сеферович, то ударів буде вдосталь.

Загальновідомий факт, що Ісландія вдома грає набагато краще, ніж на виїзді, тому від острів’ян у суботу очікую більш оборонної гри. У кваліфікації на чемпіонат світу на чужих стадіонах вони отримали стільки ударів у площину своїх воріт: 3 з Туреччиною, 6 з Фінляндією, 4 з Косовим, 6 з Хорватією та 5 з Україною. Отже ісландці дозволяють супернику достатньо атакувати. Додаймо сюди зміну головного тренера та відсутність у заявці капітана Арона Гуннарсона… Бачу чимало передумов для успіху!

Ординар: Виграш
Ліга Націй
19:00/8 вер
Швейцарія – Ісландія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
6
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0