Швейцарія – Болгарія: прогноз і ставка. Швейцарці будуть надіятись на осічку італійців

21:45, 15 лис 2021
Грає
В останньому матчі відбору до ЧС-2022 у групі С Швейцарія прийме команду Болгарії. У господарів завдання тільки перемогти і надіятись на втрату очок Італією, але розгрому болгарів не варто чекати.

Швейцарія не надто сильно проводить цей відбір, всього 11 голів у 7-и матчах, що явно не вражає, адже суперники по групі на голову слабші, крім звісно ж Італії.

Болгарія звісно ж не має шансів на вихід із групи, але в останніх матчах вони показали непогані результати, програвши лише раз за останні 6 поєдинків. Звичайно, що господарі поля будуть грати тільки на перемогу і таки повинні брати 3 очки, але гості не дозволять їм вільно почуватись і точно дадуть бій.

Ординар: Програш
Відбір до ЧС-2022. Група С
21:45/15 лис
Швейцарія - Болгарія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
600
Всі бонуси Favorit Sport
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі