Шуай Чжан – Ястремська, Світоліна – Мартич. Прогноз і експрес Олександра Золотогорського

13:00, 08 лип 2019

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор на телеканалі «2+2» і головний редактор FootballHub Олександр Золотогорський склав експрес на матчі Шуай Чжан – Ястремська та Світоліна – Мартич на Вімблдоні.

Наші дівчата вже створили історію. Синхронний вихід і Світоліної, і Ястремської в 1/8 фіналу Вімблдону – то вже велике досягнення. Ще більше – попереду. Але мало в мене надій, що вдасться ще й синхронно вийти в чвертьфінал.

Світоліній, треба казати відверто, пощастило із сіткою. Вона зі скрипом (на травмі Гаспарян, в три сети з Саккарі) три кола таки пройшла. Але з Петрою Мартич буде ще складніше.

Той же матч х Саккарі Еліна виграла, перш за все, за рахунок невимушених помилок суперниці. Так, Світоліна билася, доклала екстраенергію. Але агресії, віннерсів, атакувальної гри поки не вистачає. І цього може бути вдосталь у Мартич. Думаю, що у хорватки навіть більше шансів перемогти. І вона, дуже ймовірно, візьме принаймні сет. 1.39 на «Паріматч» – на сет Мартич – це перший наш множник в експресі.

Щодо Ястремської все набагато оптимістичніше. Вона не так давно (та ще й практично на території суперниці – у 2018 році в Гонконзі) вигравала в Шуай Чжан в двох сетах.

І зараз Даяна має впоратися. Вона просто набагато потужніша. А перемога над Возняцкі, яка досі святкує своє весілля і дуже далека від найкращої форми, хай не вводить в оману.

1.53 – на Ястремську. І загальний коефіцієнт – 2.13.

Експрес: Програш
Вімблдон
13:00/8 лип
Шуай Чжан – Ястремська
Вімблдон
13:00/8 лип
Світоліна – Мартич
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0