Шотландія – Україна: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

21:45, 01 чер 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на на матч півфіналу відбору до ЧС-2022 Шотландія – Україна.

Найочікуваніший матч для українського вболівальника пройде у цю середу в Глазго. Не буду зайвий раз нагадувати наскільки цей поєдинок, як і потрапляння на ЧС-2022 важливі для нашої країни. В цей вечір хочеться всім серцем просто вболівати за Україну, за наших хлопців, за головного тренера.

Чи достатньо тих контрольних матчів, що провела команда Олександра Петракова в рамках підготовки до цього поєдинку – сказати дуже важко, адже УПЛ призупинилася і на фоні цього шотландці, що переважно грають в АПЛ, матимуть за логікою кращу фізичну форму. Плюс не забуваємо про підтримку місцевих вболівальників. Так,  Шотландія як і все Об’єднане Королівство нас всіляко підтримує, але місцева публіка вболіватиме все ж таки за своїх.

Після цього всього ніби проситься песимістичний прогноз, але не забувайте про те, що класу більше у наших гравців і всі команди Петракова в потрібний момент  вміють показувати характер. Тому мій варіант на цей матч «прохід» України за 2,24 від Vbet. Щасти Вам!

Беріть участь у конкурсі до матчу Шотландія – Україна та вигравайте 1000 гривень!

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:45/1 чер
Шотландія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
289
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі