Шотландія — Україна: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 01 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч півфіналу відбору до ЧС-2022 Шотландія – Україна.

Збірна України готувалася до цього матчу більше місяця. Так, далеко не все вийшло зі спарингами, але хоча б з точки зору фізичної підготовки у тренерського штабу був час підвести команду в нормальних кондиціях. Не кажу «оптимальних», бо без ігрового тонусу спортсмен не може бути в такому стані апріорі. Але ж половина нашого стартового складу — це легіонери, в яких з тонусом нема проблем.

Вертикальний футбол, який сповідує Петраков, завжди увінчується чималою кількістю моментів. Так було у кожному матчі під орудою цього тренера, мінімум гол за Петракова наша збірна завжди забиває. В України попереду справді талановиті і досвідчені виконавці, так що сподівання на гол наших небезпідставні. До того ж у суперника не буде одного з провідних захисників Тірні.

Шотландія грає вдома. Вдома ця команда особливо небезпечна. Нехай склад скромний, але за збірну ці гравці завжди викладаються максимально. Є й досвід (вихід і непоганий виступ на Євро 2020), і зіграність, поставлена гострота з флангів і стандартів. Враховуючи, що у наших завжди є проблеми на другому поверсі, гол Шотландії теж виглядає вірогідним. Тому ставлю на обидві заб’ють за 2,17.

Беріть участь у конкурсі до матчу Шотландія – Україна та вигравайте 1000 гривень!

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:45/1 чер
Шотландія — Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі