Шотландія – Угорщина: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 23 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Шотландія – Угорщина.

Після розгрому від Німеччини Шотландія зуміла зібратись і принаймні не програти швейцарцям. Угорці у другому турі також виглядали не жахливо, але клас Німеччини просто банально вище і 2:0 – закономірний результат зустрічі.

Таким чином, в завершальному турі і Угорщину і Шотландію влаштує лише перемога. Шотландії вона гарантує плей-оф, Угорщині ще доведеться чекати матчів в інших групах.

Головне те, що нічия точно нікого не влаштовує. Для обох збірних це автоматом буде означати дострокову поїздку додому. А тому відсиджуватись в обороні ніхто не буде, 0:0 тут точно не буде. Моя симпатія в цій парі, звичайно, на боці Шотландії, але ставити на неї я не ризикну. Краще просто візьму «обидві заб’ють», враховуючи гру команд в обороні на цьому чемпіонат і необхідність перемагати.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
Євро-2024. Група А. 3-й тур
22:00/23 чер
Шотландія – Угорщина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі