Шотландія – Швейцарія: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 19 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Євро-2024 Шотландія – Швейцарія.

Чемпіонат Європи заходить на друге коло – і розпочинається з головних невдах першого. Тепер до списку найкращих бомбардирів скоттів на турнірах входить Антоніо Рюдігер, який зрізав м’яч у свої ворота за рахунку 4:0 на користь німців. Звучить як помилка, але це факт: жоден інший шотландський футболіст не забивав на Євро більше, ніж один гол, Рюдігер їх наздогнав.

Шотландці історично беруть своє не через голи та атаки, а через «хоробре серце»: боротьбу на всіх ділянках поля, контратаки та м’яч як найнепотрібнішу частину гри. Мактоміней – символ, обличчя цієї команди. Зрозуміло, що після такого знищення від бундестім питання можуть бути і за бойовим духом, але, з іншого боку, для Кларка ці 1:5 – чудова нагода зовсім вже закритися і дати хлопцям зосередитися на тому, що вони вміють найкраще. Вболівальники точно зрозуміють – вони загалом приїхали до Німеччини не заради результатів.

Ну а Швейцарія далеко не така романтична, як могло здатися з першої гри. Угорщина зустрічала «нейтралів» з високою лінією оборони, дала їм проявити себе у всій красі – причому проявити Дуа з Ебішером, м’яко кажучи, не геніям атаки. Шотландія і близько нічого подібного не допустить: вона окопається біля своїх воріт, і матч пройде за дуже «низовим» сценарієм.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група А. 2-й тур
22:00/19 чер
Шотландія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі