Шотландія – Швейцарія: прогноз і ставка | «Кельтів» зарано списувати з рахунків

22:00, 19 чер 2024
Оглядаємо заключний матч першого ігрового дня у турі №2. До поєдинку на «Рейн Енергі Штадіон» у Кельні «Наті» підходять у статусі фаворита. Розглянемо, чи все так однозначно, як то малюють букмекери.

Є відчуття, що у першому турі не Швейцарці були настільки сильні, а нинішня Угорщина продемонструвала свій найгірший футбол за останні роки. У всякому разі, мадяри на Євро-2020, Лізі націй й відбірковому циклі грали куди впевненіше, агресивніше і конструктивніше. На майбутньому форумі команда Россї ще не розхиталася, в той час як досвідчена Швейцарія сповна скористалася всіма привілеями. «Наті» виглядали гостро в атаці як при грі першим номером (1-й тайм), так і граючи від оборони (друга половина), створюючи в достатку моментів біля чужих воріт. Підсумок 3:1 цілком закономірний й відображає загальну картину.

Питання, чого чекати далі від підопічних Якіна? Все ж таки не можна залишити поза увагою те, наскільки слабко провели кваліфікацію швейцарці, не вигравши жодного поєдинку в останніх п’яти турах. Згадуємо, як на стабільній основі провалювалася опорна зона на чолі з Джакою і страждав центр оборони. Хто тільки не забивав у ворота Зоммера – білоруси, андорці, косовари, ізраїльтяни, румуни. Спираючись тільки на наявну статистику, є сенс придивитися до голів суперників «Наті». Шотландія якраз у тому положенні, коли необхідно розкриватися й ризикувати.

Стартова дуель проти Німеччини вкотре затвердила на думці, що лінія нападу – найслабша ланка у структурі «кельтів». Як взагалі можна награти на 0.00 xG? При всьому цьому навіть у чисельній меншості Шотландія змусила фаворита помилитися (1:5), плюс давайте будемо робити знижку на те, що Бундестім були у статусі команди-господарки турніру. Відкривати Євро із суперником рівня Німеччини на її ж арені – це вирок. Проти швейцарців буде легше. Підопічні Кларка сильні фізично й за рахунок інтенсивності пресингу цілком можуть розраховувати на задовільний результат. У будь-якому випадку закритий футбол скасовується. Необхідно переходити до конструктиву в атаці, а значить обміну голами бути з високою долею вірогідності.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група А. 2-й тур
22:00/19 чер
Шотландія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі