Шотландія – Швейцарія: прогноз і ставка Івана Громікова

22:00, 19 чер 2024
Прогнозом на матч групового етапу Євро-2024 Шотландія – Швейцарія ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Шотландії не пощастило зіграти з потужними господарями турніру в матчі-відкритті, але до самих британців вистачає питань. Відчуття таке, що команда Стіва Кларка сприйняла себе та завдання створити сенсацію в першому поєдинку занадто серйозно.

Зіграти гірше в другому матчі Шотландії не вдасться, вони додадуть. Швейцарія є останньою командою, яку шотландці перемагали на Євро, 28 років тому. Швейцарія також має значно більше досвіду великих турнірів, і ось цей фактор дуже відчувався у першому поєдинку проти Угорщини. Шотландія блискуче провела відбір, вона може перегравати сильних суперників, та ставити на це я не раджу.

Тому обираю варіант «обидві заб’ють». Шотландці змушені атакувати, а їхній захист не витримає протягом всього поєдинку з солідним суперником. Коефіцієнт – 1,96.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група А. 2-й тур
22:00/19 чер
Шотландія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі